Výučba kurzov Quantum of Love - vibrácie lásky
 

Najlepšie, čo môže každý z nás urobiť je naučiť sa pracovať sám so sebou. Sme tu hodnotení za to, ako pracujeme sami na sebe.

Podstata a účel kurzu

Mojim prvotným poslaním je ľudí učiť, otvárať ich aby si mohli naštartovať samoliečiaci proces, ktorý je v každom z nás. Aby sa každý z nás dokázal spojiť so zdrojom a čerpať energiu, ktorú potrebuje. Týmto kurzom Vás naučím ako sa môžete sami uzdraviť, všetky vaše choroby, ako sa môžete sami čistiť a transformovať, ako môžete využiť pomoc bytostí svetla, ako sa môžete zbaviť svojich blokov a strachov, zbaviť sa negatívnej energie, dier, trhlín, rán a podobne.

Popis a priebeh kurzu

Kurz je jednoduchý, ľahko pochopiteľný a dokáže to úplne každý z nás, bez výnimky. Všetci tento dar máme v sebe a rada Vám pomôžem odkryť ho. Nebudete potrebovať iných ľudí, dokonca sa môžete stať práve vy tými, ktorí pomôžu aj iným.

Kurz je jedno-dňový, vyučujem aj súkromné kurzy dvaja alebo štyria ľudia, alebo skupinové. Pri dvoch ľudoch je čas kurzu cca 3 hodiny, pri skupinových okolo 5 hodín. Po výučbe kurzu sa môžte ešte v ten deň pustiť do zmeny svojho života.