Každý, kto potrebuje rýchlo uľaviť od bolesti alebo potrebuje poslať energiu, ma o to môže požiadať a dostane pomoc zdarma :) 

Odměna za konzultáciu a terapie


Samostatná energetická liečba/očista s konzultáciu (60min)         40 euro 

Hĺbková transformačná 5 dňová očista (5x60min)                           150 euro 

Konzultácia osobne alebo telefonicky (60min)                                 30 euro 

Výučba kurzu                                                                                       170 euro 

Skupinové terapie                                                                               25 euro/osoba 


Pri väčšom počte ľudí sa dá dohodnúť, že prídem ja do Vášho mesta, či už na deň alebo na týždeň. Cena dohodou.


      Každý, kto potrebuje rýchlo uľaviť od bolesti alebo potrebuje poslať energiu, ma o to môže požiadať.
                                                   Každý z Vás ju dostane prvýkrát zdarma :-)


"  Stretla som sa s viacerými názormi ľudí, ktorí tvrdia, že za liečenia a duchovno by sa nemalo liečiteľom platiť. Veď majú dar a mali by sa rozdávať ľuďom. Dovoľte mi priatelia vyjadriť svoj názor, keďže sa to týka aj mňa. V univerze existuje rovnováha konkrétne zákon rovnováhy prijímania a dávania. Tento zákon platí pre všetkých. Vždy keď chceme niečo dostať, mali by sme niečo dať. Mala by to byť adekvátna výmena, nie len symbolická. Keď som začínala pracovať a liečiť ľudí, robila som množstvo vecí zdarma a tým som strácala svoju silu, vitalitu a samozrejme aj prosperitu. Bola som nevyvážená.                                                                       Dávanie a prijímanie sa môže uskutočniť v akejkoľvek forme ale musí to byť adekvátne. Nejde vždy o peniaze, ale mala by sa dodržiavať rovnováha. Ľudia, ktorí očakávajú liečby zdarma by si mali uvedomiť, koľko času strávim nad každým človekom, koľko ma zatiaľ stálo času, úsilia, štúdia, peňazí aby som sa dostala na úroveň, z ktorej Vám viem pomôcť. Koľko času a peňazí som investovala na cestovanie pre duchovné účely, aby som mohla byť skvelý poradca, aby som vám mohla poradiť v každej sfére, aby som mohla byť nápomocná pre všetko, čo potrebujete. Dalo by sa o tom písať oveľa viac, čo všetko musí absolvovať dobrý terapeut a liečiteľ, aby mohol pomáhať.
   Je to práca, ktorá má byť ohodnotená. Ak niekto stále nechápe, môže začať na sebe pracovať a uvidí, čo to znamená duchovne sa prebudiť, pracovať neustále na sebe, zlepšovať sa a následne učiť ľudí. Alebo môže chodiť do práce zdarma, venovať svoj čas a dar, pretože každý z nás má nejaký dar len tak :-)
Bola by som rada, keby sme to pochopili všetci a keby si aj iní uvedomili svoju hodnotu a svoju prácu. Aby si každý z nás vážil svoj čas a svoju prácu a dostal za to hodnotu, akú si zaslúži. Aj to je na nás, ak sa nám nepáči naša práca, vždy sa to dá zmeniť, len treba vyjsť z komfortnej starej zóny a niečo nové pre seba urobiť. Všetko ide, keď sa chce :-) "