Krištáľová posteľ

Krištáľová posteľ je skonštruovaná za účelom liečenia mentálneho, duchovného a emocionálneho tela. Používa striedavé farebné lúče svetla, ktoré sú vyžarované pomocou siedmich veľmi čistých, špeciálne vybrúsených kremenných kryštálov. Táto posteľ bola zostrojená samotným liečiteľom Božským Johnom (John of God), presne podľa inštrukcií vyšších bytostí (entít). Sú tu použité špeciálne brazílskej kremenné kryštály, ktoré rezané a brúsené v súlade s učením a metódami Marcela Vogela (1917-1991). Sú to liečivé a meditačné kryštály, ktoré sú rezané tak, aby maximalizovali zhromažďovanie, zosilnenie a prenos vesmírnej životnej energie.                   

Každý zo siedmich kryštálov je zameraný na jednu zo siedmich zodpovedajúcich čakier a generuje farebnú a svetelnú terapiu s cieľom vyčistiť, zvýšiť a vyvážiť vibrácie čakier.

John of God "Spirit Doctors / The Entities of Light" sľúbil, že pomoc sa dostane všetkým, ktorí budú ležať pod týmito svetelnými kryštály.

Na posteli budete ležať približne 25/50 minút za súbežného počúvanie ukľudňujúce a relaxačné hudby.

Striedavá svetla harmonizujú frekvencie vo vašom energetickom tele, keď ležíte so zavretými očami. Kým vaše energetické telo dostáva túto externú pomoc, aby zostalo v rovnováhe, liečivé energie na vás veľmi intenzívne pracujú.


Ako sa pripravím na terapiu

Ak chcete dosiahnuť čo najlepšie výsledky, je nutné mať na sebe aspoň zvršok z bieleho oblečenia. To preto, aby bola lepšie vidieť vaše energetická tela. Pred samotnou terapiou sa uvoľniť, vyčistiť čo najviac myseľ od všetkých myšlienok, uvedomiť si a poprosiť aký konkrétny problém chcete riešiť, a pohodlne si ľahnúť na posteľ. Cez oči dostanete biely handričku, spustí sa príjemná hudba a vy sa snažíte úplne uvoľniť, relaxovať, úplne vyčistiť svojou myseľ, prípadne aj zaspať. Svetlo, kryštály a liečivá energia urobí zvyšok. Počas terapie môžete pociťovať a zažívať takmer čokoľvek. Každý človek je iný a pociťuje terapiu úplne inak.

V súčasnej dobe je to jediná prevádzkovaná Crystal bed Joao de Deus Casa de Dom Inácio v Čechách a na slovenské. Pochádza priamo z Abadiânie a je požehnaná priamo v Casa dom Inácio de Loyola

          

           Pozrite si krásne video s krištáľovou posteľou

                                          Prečítajte si niečo o entitách zo svetla

Ďalšie dôležité informácie k terapii, jej priebehu a podstate liečby vám budú poskytnuté pred samotnou terapiou v susednej kancelárii a obchode s alternatívnou medicínou FOXYLIFE, Nerudova u. 940/7, Hradec Králové, Česká republika. Kontakty v sekci Kontakty  nebo na www.foxylife.cz 

Krištáľová posteľ sa objednáva, konzultuje a prevádzkuje v ČR, Hradci Králové, Nerudova 940

     Obchod FOXYLIFE je hneď zozadu Krajského riaditeľstva polície na Ulrichová námestí

Vložte svůj text...