OČISTA FYZICKÉHO TELA

     Na týchto stránkach nájdete veľa informácií k očistě fyzického těla www.lekarenskypetrolej.cz 


Nemožno len čistiť a uzdravovať naše energetické telá. Musíme sa starať a čistiť aj naše fyzické telo. Naša duša žije v našom fyzickom tele. Ak sa duša bude v tele cítiť dobre, bude zdravé aj to duševné telo. Nie nadarmo sa už od pradávna hovorí "v zdravom tele, zdravý duch".

Duša používa naše fyzické telo ako taký skafander pre prežitie na tejto planéte, za účelom plnenia rôznych úloh a skúšok, učenie sa, prekonávanie prekážok, množenie sa pod. Akoby telo bolo niečo ako automobil, v ktorom sa duša vezie a riadi ho. Naše telo má rovnako ako automobil kolesá (nohy), motor (srdce), svetla (oči), vzduchový filter (pľúca), výfuk (vylučovacie sústava), riadiacu jednotku (mozog) a pod.

Ak sa budeme o svoje klasické plechové auto dobre starať, tankovať kvalitný benzín, čistiť olejové vzduchové, palivové a iné filtre, udržiavať čisté trubky, liať kvalitné aditíva, premazávať, odrezovat a tak ďalej, bude nám auto jazdiť pokojne i 100 rokov. Pokiaľ nebude mať náhodou nejakú nehodu.

To isté je s našim fyzickým telom. Pokiaľ budeme do tela tankovať dobré palivo (zdravú stravu a pitie) ak budeme pravidelne čistiť pečeň, pľúca, obličky a hlavne čreva. Ak sa budeme očisťovať od patogénov a toxínov aj cez kožu (sauna), ak budeme zmäkčovať usadeniny (para), ak budeme toxíny tiež vydýchávat (pohyb, šport), ak budeme udržiavať v pohybe náš lymfatický systém (masáže, výrivka). Ak budeme piť vodu zbavenú anorganických minerálov (používame rôzne filtre) a nezanášať si tak organizmus minerálmi, ktoré sa v nás usadzujú rovnako ako napríklad v práčke, ak si nebudeme mazať na pokožku všetky tie krémy (na pokožku by si mal človek namazať len to, čo by si natrel na chleba a zjedol), používať tie všetky parfumy, ktoré by sme tiež asi nechceli piť ...

Ak nebudeme svoje telo zbytočne zanášať a budeme sa pravidelne čistiť, môže nám naše telo (skafander, auto) vydržať oveľa dlhšie a vyzerať v 70 rokoch treba na 50 rokov.

Nesmieme ale zabúdať, že spoločne s dušou žije v našom tele mnoho ďalších nájomníkov. Parazity, plesne, vírusy, roztoče, baktérie a pod. Aj oni by chceli riadiť ten automobil, v ktorej sa vezú. Za účelom uspokojenia svojich potrieb pre prežitie. Za týmto účelom má naše telo vybudovanú obrannú armádu, ktorá sa všetky tieto podnájomníkov má za úlohu "držať na uzde" a nepripustiť nejakú väčšiu expanziu a agresiu - imunitný systém. Keď mu je náš imunitný systém oslabený, či už zlou psychikou, fyzickým preťažením alebo zlým životným štýlom, votrelci toho okamžite využijú, rozmnožia sa a rozšíri nad únosnú hranicu a nastávajú zdravotné problémy. Nejedná sa snáď ani o to, že nám parazity, baktérie a pod. niečo ujedaly. Ale skôr o to, že do nás vylučujú produkty svojho metabolizmu. Pri takomto probléme už teda musíme zasiahnuť aj zvonku. Zlikvidovať alebo znížiť počty votrelca rôznymi chemickými alebo prírodnými produktmi. Najhlavnejšie ale je odstrániť príčinu, prečo bol oslabenie imunitný systém a nechal to dôjsť tak ďaleko.

Ak teda nebudeme zbytočne organizmus zanášať toxickými látkami, nepotrebnými minerály, budeme zdravo jesť, mať dostatok pohybu a pravidelne sa čistiť a detoxikovať, bude sa aj duše v tele cítiť dobre a mi prežijeme krásny pozemský život bez chorôb.

Na stránkach www.lekarenskypetrolej.cz  nájdete mnoho návodov k očiste a údržbe fyzického tela.