RECENZE A REFERENCE

Poprosila som pár ľudí, ktorí u mňa absolvovali liečby, kurzy, skupinové terapie alebo cestu do Brazílie.
Ďakujem za ich spätnú väzbu a uverejňujem ich bez akejkoľvek úpravy tak, ako mi to napísali.
Ďakujem Vám moji drahí.  


Ľudmila, Z.Poruba

Ja som pri Lenke absolvovala hĺbkové liečenie a kurz liečenia. Lenka je nádherná a láskyplná bytosť, ktorá vždy človeka navedie na správnu cestu, ak o to stojí. Už hneď po absolvovaní hĺbkovej liečby som vedela, že som sa rozhodla správne. Vďaka Lenkinej pomoci, nakopnutiu a preliečeniu som aj ja mohla začať na sebe pracovať. Skúšala som to predtým niekoľkokrát, no až teraz vďaka jej podpore sa mi to podarilo. Práca s liečivou energiou mi zmenila môj postoj k sebe, k druhým ľuďom a celkovo k životu. Viem pomôcť sama sebe vďaka kurzu liečenia. Vidím a cítim na sebe, že sa neustále posúvam vpred. Nedá sa to všetko opísať slovami, treba to zažiť. Lenku môžem len a len odporučiť. Som rada, že som stretla tak úžasnú osobu. Leni, z celého srdca Ti za to ďakujem. ❤️🙏


Ivanka, Bratislava

Na liečebnú terapiu k Lenke som prišla vďaka kamarátke, ktorá ju už absolvovala. Tesne pred liečbou som bola na biorezonancii aj s 10-ročným synom, ktorému vyšetrením potvrdili okrem iného aj histamínovú intoleranciu a mne viacero zdravotných problémov. Po mojej energetickej liečbe som sa cítila fantasticky, nielen fyzicky ale aj mentálne. Zmenila sa atmosféra v našej rodine, dokonca škrípajúce pracovné vzťahy sa zľudštili. Niekoľko týždňov po Lenkinej terapii sme išli na kontrolné vyšetrenie na biorezonanciu. Väčšinu zdravotných problémov u mňa prístroj už nezaznamenal. A syn už nemá histamínovú intoleranciu, za čo som nesmierne vďačná, lebo si uvedomujem, že moje prepojenie s deťmi je ešte stále veľmi silné. Cítim ale, že je veľmi jednoduché opäť sa dostať do nízkych frekvencií a teda, že vlastný liečebný proces je práca už do konca života. Preto som sa rozhodla prihlásiť k Lenke aj na kurz Quantum of love a veľmi sa naň teším. Som veľmi vďačná za všetko, čo sa mi dostalo.


 Janka, Prievidza

Ahojte slniečka...k Lenke som prišla s problémami s dýchaním...po poslednej hromadnej hĺbkovej liečbe zo mňa nevyšlo, čo malo...všetka negativita, bolesti, starosti minulosti...neviem prečo, ale prvé, čo bolo som vedela, že toto sama nezvládnem...a mala som pravdu...Lenka som mnou prešla všetko od minulosti....a dali sme to von...nebolo to jednoduche, ale stalo to za to...a ten neuveritelný pocit sa OPAT znova nadýchnúť... pekneee hladkoo z hlbokaaa...nič mi nebránilo dať vzduch do brucha...Keď si predstavím, že som bojovala s vlastným nadýchnutím cez slzy...a po liečbe ta neuveriteľná úľava...Ja som nesmierne rada, že sme mali spoločný týžden Janiek...😁😁😁...a sprevádzala ma v ňom Lenka Lienka...a stále sprevádza...ja viem, že ma rada šklbne za palec..to jej ostalo...😆.../Lenik prepac neodpustim si...ja to prisudzujem k tebe😆/...ja som nesmierne rada, že som spoznala takéhoto človeka...úprimného, normálneho, s radosťou v srdci...Ďakujem, všetkým okolo mňa, čo prešli so mnou moju cestu...a su na nej stále...Ďakujem duši, že mi našla Lenku...Ďakujem🍀🍀🍀😍🥰


Jarka, Kysuce

Lenku som mala možnosť spoznať, keď mi nebolo najlepšie. Bola som po operácii rany, ktorá sa nechcela zatvoriť, mala som problémy so spaním a to všetko sa nepriaznivo podpísalo na mojej psychike. Hneď, ako sme si prvýkrát písali som pocítila neskutočnú úľavu a náhly príval energie.

Začali sme spolu meditovať každú stredu a po druhej takejto meditácii sa mi zatvorila rana a začala som opäť dobre spávať. Nakoniec som sa rozhodla, že chcem absolvovať s Lenkou aj intenzívnu očistnú terapiu, ktorá bola v rozmedzí piatich hodín v rámci piatich dní. Popracovali sme na mojich blokoch, strachoch, minulosti a starých "boľačkách". Považujem to za jedno zo svojich najlepších rozhodnutí. Nielenže mi to veľmi pomohlo, ale naštartoval sa vo mne akýsi uzdravovací proces, výrazné zlepšenie vzťahov v rodine aj mimo nej. Začala som veľa meditovať, zdravšie jesť, pozitívne myslieť, vizualizovať a výsledkom boli a sú krásne veci a situácie, ktoré ma dennodenne obklopujú a prichádzajú mi do života.

Som za to všetko nesmierne vďačná a Lenku ako terapeutku duše môžem len a len odporúčať. 


Peťka z Vinosad

Na Lenku som dostala kontakt od mojej znamej.Sedeli sme na kafči v auparku ked sme uplne niečo ine riešili až sme došli k menu Lenka 😉mňo a keď som ju zbadala na fb hneď som si povedala že idem sa poriadne vyčistiť 😉bola to jízda týzdenná 👌😍neopisatelne dní plne radosti,smiechu,štastia,lásky ...Pre mňa velká pozitívna zmena v živote a som velmi vďačna že som takéto niečo absolvovala u Lenky ,ktorej velmi moc dakujem 🙏


Barbora, Palarikovo

Toto treba zažiť liečby u Lenky sú slovami neopísateľne, tie pocity a to čo sa s Vami robí počas liečby je nádherne, máte pocit, že z Vás padajú zavážia, cítite sa ľahší, čistejší, šťastnejší. Veľmi odporúčam!


Janka, Pezinok

Cas straveny s Lenkou bol pre mna prelomovym. Zazila som uzasne pocity a to nielen v konkretny den liecenia, ale aj po jeho skonceni a stale pretrvava😊. Ludia a situacie, s ktorymi prichadzam aktualne do kontaktu sa zmenili, moje vnimanie sa zmenilo. To co som mala nacitane, zrazu ide prirodzene. Zazivam pocity radosti a lahkosti bytia, mozem kazdemu len odporucit. Lenocka je uzasna bytostka, ktora pomaha k spokojnejsiemu a laskou naplnenemu zivotu bez strachov a blokov. Zivotu s usmevom na perach ale aj v srdiecku. Nase strachy a bloky s ktorymi v zivote bojujeme sa mozu s lahkostou pretransformovat, je na kazdom z nas co a ci vobec s tym nieco urobime. Pozdravujem vsetkych pripravenych. S laskou ❤Jana


Mária, Cífer


Ako ohodnotiť niečo, čo má neopísateľný význam? Snáď poďakovaním
Prostredníctvom Lenky som sa dokázala dotknúť svojej duše i vedomia. Pre mňa je viac ako "liečiteľ". Počas liečenia mi poskytla úľavu, pomoc so zdravotnými aj vzťahovými problémami... no zároveň som precítila silu, ktorá ma vedie milovať seba, veriť v seba a znovu sa spojiť so svojím vnútorným hlasom...tým mi otvorila cestu poznania, porozumenia a lásky...cestu po ktorej kráčam ďalej Za to všetko i omnoho viac ďakujem každý deň. 

Dominika, Pezinok

 Lenička naša milovaná ďakujem ti v prvom rade za to,že si🙏🏻🥰❤️

Prostredníctvom teba,tvojích nazvime to skupinových a taktiež osobných liečení sa mi život otočil o 360 stupňov tým najlepším a najkrajším smerom.

Ďakujem za to,že si ma naučila nové veci,posunula o level vyššie,vyliečila a naučila ako odpustiť a vyliečiť sa zo starých blokov,pocitu ťažoby na ❤️,aj na duši v prvom rade voči sebe,rodine,priateľom,starým láskam,ľuďom,ktorí ma sklamali,ublížili mi v minulosti.

Boli to neskutočné zážitky,pocity,nová energia,ktoré sa budú so mnou niesť a budem ich aplikovať počas celého života.

Odporúčam zažiť a vyskúšať každému,kto sa čo i len málinko chce venovať sebe,posunúť sa v živote,odpustiť sebe a svojmu okoliu.

Boli to nezabudnuteľné pocity,zážitky,energia a v neposlednom rade najlepší týždeň,ktorý som si mohla dopriať.Ďakujem🙏🏻🥰💋❤️

Jozef, Bziny                                                                                                                                            Ja som absolvoval u Lenky liečbu na diaľku z domova a po mojich skúsenostiach Vám len v krátkosti, liečby na diaľku môžem doporučiť. Nemôžem hovoriť za iných, ale čo sa mňa týka a čo som ja zažil, dotyk samotnej liečby je niečo neopísateľné a veľmi krásne. Je to akoby Vám telom prúdili elektrické impulzy sprevádzané teplom, pocitom šťastia a stavom pohrúženia. Ako keď ste sa v určitých situáciách prichytili že Vám telom idú zimomriavky zo šťastia a prežívania tej ktorej situácie (každý ste to už určite v rôznych situáciách zažili, len je to oveľa intenzívnejšie a cítite že je to zásah "zvonku" vplyvom niečoho iného, duchovnejšieho). Samotné zlepšenie však u mňa neprišlo ani v jednom prípade hneď, ale až s odstupom času zhruba po 1 až 2 týždňoch. Som rád za túto možnosť a určite liečbu ešte zopakujem . Nehovoriac o pani liečiteľke ktorá je skvelá osoba a veľmi jej dôverujem. 


Mária, Šenkvice

Obrovské, veľké ĎAKUJEM celému vesmíru, že mi do cesty pred troma rokmi poslal Lenku do života. Celý život sa mi zmenil. Všetko je zrazu také jednoduchšie.Lenku sme kontaktovali, nakoľko manžel 17 rokov trpel ukrutnými bolesťami chrbta. 17 rokov sa bolesti len potláčali, absolvoval 2 operácie, elektroliečby, magnetické liečby, ozónové terapie a bez výsledkov. Žiadny doktor nepomohol, už nemali riešenie čo ako robiť. Až Lenka manželovi pomohla do úplného uzdravenia chrbta. To bol pre nás dar z neba, zázrak.

U Lenky som absolvovala niekoľko čistení, skupinové meditácie, pomoc na diaľku, kurz - Quantum of Love. Každej meditácie sa pravidelne zúčastňujem. Nestačí sa starať len o svoje telo, treba sa starať aj o svoju dušu a meditácia je pre mňa balzam na dušu. Lenku s jej úžasnými schopnosťami sme s manželom odporučili všetkým známym, priateľom a dodnes sa stretávame na spoločných meditáciách. Lenka ma naučila čo sa v žiadnej knihe nedočítam, hlavne ako sa vysporiadať zo zdravotnými, vzťahovými a pre mňa hlavne rodičovskými problémami. Každá rada, by sa dala vyvážiť zlatom ( pre mňa hlavne tá, ako ísť na svojho syna ). Naučila ma otvoriť srdce, dušu, oči a ako správne sa pozerať na seba, blízkych okolo nás, vnímať každodenné dary vesmíru. Vďaka Lenke som spoznala silu liečivých kameňov. Som šťastná žena. Keď sa pozriem späť o tri roky dozadu, tak nechápem ako som mohla byť taká slepá. Ale ďakujem za úplne všetko čo som prežila, žijem, lebo vďaka tomu môžem písať túto recenziu. Leni ďakujem ti z celého srdca, z celej duše.

Aďa, Trnava                                                                                                                                            Ku Lenke som sa dostala na odporúčanie mojej kamaratky. Je to veľmi milá osôbka ktorá mi pomohla po zdravotnej a psychickej stránke. Všetky moje zdravotné problémy ktoré som mala dlhodobo zrazu vymizli. Psychicky sa mi vyčistila hlava a veľmi rada k nej chodím znova pretože jej liečenie je veľmi prijemne a oslobodzujúce. Teším sa na jej stretnutia. Ďakujem že som ju mohla spoznať. Adela 

Jozef, Vigľaš                                                                                                                                    Volám sa Jozef Pápay Som z Víglaša Mám 47 rokov , mam dve krasne deti 14 rocnu dceru a 24 rocneho syna a najlepsiu zenu manzelku na svete...keď som mal 43 rokov sa mi stala velmi vážna choroba Vyhorel som uplne . A dostal som chorobu tazka depresia . Dostal som sa na psychiatriu. Presne na vianoce ma pustili domov Nechcel som ist domov na vianoce lebo som vedel ze vsetko bude zle ako pred tym. Len zle a zle a zle. Ale musel som ist domov lebo na vianoce musia byt zatvorene tie oddelenia kde som bol . Nedaval som nic najavo, ze mi je velmi zle aby rodina mala pekne vianoce,ale vnutri vo mne to bolo strasne ! Z Nicoho nic synova priateľka spomenula, ze jej kamaratka bola chora a ze sa vyliečila a ze ta baba co vie o tomto lieceni viac ze byva tu na Slovensku ze sa vola Lenka a byva v Pezinku. Preslo tyzden a moja zena mi vravi ze sa informovala o tom co synova priatelka rozprávala, ze ju to zaujalo, ze zohnala cislo na Lenku ,ze ci nechcem jej napisat,ze ci nechcem ist za nou sa aspon porozpravat.... V tej chvíli sa mi zmenil cely zivot !!!! Povedal som mojej zene nech jej hned napise sms ze kedy mozem prist za nou, ze nech necaka ani minutu,ona byvala v Pezinku tak jej poslala v mojom mene sms Vtedy som este nevedel ze je moj anjelik. Dohodli sme sa cez sms ,na druhy tyzden som isiel za nou. Bral ma moj syn Tam som sa vyrozpraval ze co mi je ze aku mam chorobu. Ona ma pocuvala s usmevom, nezabudnem na to, ako keby to bolo teraz. Pýtala sa ma ci nechcem nahodou ist do Brazilii ze je tam clovek ktory vie vyliecit vsetky choroby ze dostal zazracnu moc. Hned som stym suhlasil ani sekundu som nevahal Tak povedala ze ci nechcem este pred tym ako odidem domov si lahnut na krystalove postele, ze sa budem citit dobre. Tak som stym suhlasil. Pocas tych 40 min som videl vsetko ,cestu ako idem do Brazilie, vsetky prestupenia, ako keby som uz tam raz bol v mojom zivote ale nebol som tam nikdy. Vsetko bolo ako v realite citil som ze cezomna prudi zvláštna energia, bolo mi nádherné, myslím si, ze som aj plakal ale uz od radosti. Ked som odisiel od nej a hned na druhy den som zacal ratat dni kedy uz letime do Brazilie. Ako na vojne ked som bol ,odrataval som dni s usmevom radosťou. Dakoval som Bohu, ze mi dal tu sancu sa tam vycestovat citil som uz doma ze sa moj zivot zmeni k lepsiemu ‪Za 60 dni sme mali letiet ,ubehlo to ako voda ako keby to bol jeden den od návštevy s Lenkou v Pezinku‬. Lieky ale som stale bral denne 15-20. Prisiel den D cesta do Brazilie bolo uplne pohode citil som sa tak ako keby som bol objednany na kontrolu k doktorovi Normalne pocity uplne pohode deň. A tam to prislo! Ako keby som bol v nebi ked sme sa dostali do tej dedinky. Nadhera....Neda sa to opisat. Dostal som hlas , pocujem ho stale doteraz ,ze uz je dobre ze nech sa nebojim, ze od zajtra uz vobec nebudem potrebovat ziadne tabletky ! Rano som sa ich ani nechytil a boli na stole pozeral som na nich a nebolo mi to treba. Dva roky denno denne tolko tabletiek a naraz nic! Nechapal som Plakal som modlil som sa v kuse. Dalsi den sme sa stretli stym liecitelom, volal sa John triasol som sa ked som sa priblizoval knemu. Ked som uz stal pred nim tak mi ako keby preslo cez cele telo nejaký rentgen citil som zvlastne veci. Nevedel som co to je. Nieco povedal Lenke a isiel som dalej. Lenka mi potom povedala ze uz je dobre ,ze co dalej mam robit aby moja choroba bola vyliecena Robil som to presne tak ako mi to povedala a zacalo sa to vsetko v mojom zivote objasnovat a mal som aj usmev aj chut zit...ani lieky som nebral nechybali mi. Mohol by som sa este velmi vela o tom rozpravat ale bolo by to na dlho,od vtedy su len pozitivne veci v mojom zivote. Dari sa mi zijem pokorne milujem moju rodinu tesim sa za kazdy den za deti za moju zenu za vtaciky ked spievaju za vsetko uplne za vsetko! Spoznal som skvelych ludi v Brazilii ,spoznal som o com je život. Brazilia mi vratila zivot. 

Katarína, Bratislava                                                                                                                        Lenkine čistenia a kurz mi zmenili život o 180 stupňov k lepšiemu. Vďaka čisteniam som sa vyliečila z úrazov či zápalov v tele. Po psychickej stránke som pocítila úžasnu úľavu, cítila som ľahkosť na duši a vyliečila som z rôznych psychických blokov či úzkosti. Vďaka kurzu od Lenky som začala na sebe ešte viac pracovať. Práca s liečivou energiou mi zmenila myslenie,postoj k sebe a celkovo k životu. Zlepšili sa mi vzťahy,zdravie, práca a mnoho iného. Som skutočne šťastná a cítim veľa lásky a radosti od kedy som si otvorila oči a srdce vďaka Lenke a kurzu. Lenka nielenže lieči a učí ale je skutočne milujúca bytosť, ktorá dokáže vždy vypočuť, poradiť, pomôcť. A som jej veľmi vďačná za to aká je a za to čo robí. Naučila ma mnoho. Vďaka nej som zdravším, lepším a šťastnejším človekom. 

Martina, Šaľa
Lenka, mi pomohla v najťažšom období môjho života. Bola som plná strachu, stresu, negatívnych energií a ťažko sa mi dýchalo. To všetko zmizlo v okamihu keď som prišla k Lenke na liečenie a pocítila teplo z jej zázračných rúk, príval pozitívnej energie, smiechu, šťastia... dala mi nádej, vrátila späť chuť do života, kráčať ďalej a bojovať. Ďakujem zo a že si.  

Lenka, Báhoň                                                                                                                                     Som šťastná, že ma cesty zaviedli k Lenke. K Lenke som išla s tým, že potrebujem pomôcť so zdravotnými problémami, ktoré sa na mňa nabalili po rokoch prázdnoty, depresií a smútku. Akosi som cítila, že táto osôbka je to, čo hľadám. S pocitom, že jej odovzdávam svoju dôveru a s obrovskou zvedavosťou som išla na prvé sedenie. Hneď prvý deň čistenia som cítila a pochopila, že sa niečo skutočne deje. Intenzívne pocity o prítomnosti a dotykoch « niečoho », tlak a pálenie v nohách, mravenčenie a tlak v podbrušku a intenzívne akoby pohyby čriev, mihotanie, akoby skenovanie zavretých očí. Ďalšie sedenie som napríklad silno a srdcervúco plakala, ako nikdy predtým. Išlo to samo, cítila som tlaky v hrudníku a potom neskutočný pokoj a úľavu. Lenka mi všetko vysvetlila, čo sa vlastne deje a čo zažívam. Každým dňom boli zážitky intenzívnejšie a ja som bola nútená prehodnotiť celý svoj doterajší "racionálny" postoj k životu. Pri čistení bolo prítomné aj nádherné biele svetlo, zelené, aj fialové, striedalo sa to a unášalo ma to do pokoja a pocitu šťastia a naplnenia. Po každom čistení som sa cítila šťastná a pokojná a ľahká ako pierko. Prostredie, kde sa liečenie odohráva je príjemné, nádherne a jedinečne tam vonia, príjemne sa tam leží, liečivé kamene napomáhajú celému procesu. Jediný problém je, že tam nemôžeme chodiť každý týždeň  . Rada využívam možnosť skupinových meditácií, kde sa môžem, s doprovodom Lenky, znova stretnúť s liečivými bytosťami. Je to príjemné a efekt je jednoznačne cítiť. Využila som aj kurz Quantum of love, kde nám mnohé veci z jej umenia ukázala a vysvetlila súvislosti. Naučila som sa tam viac cítiť a uvedomovať si niektoré energie a pomôcť si, keď je zle. Lenka mi ukázala, že sila myšlienky je obrovská, že ak sa otvoríme, tak pripustíme k sebe láskyplné liečivé sily, že svoj život si utvárame my sami vedome i nevedome. Ďakujem jej za to všetko. 

Soňa, Malacky                                                                                                                                      Kto raz skúsi liečbu za pomoci energií prostredníctvom entít a Lenky, nebude rozhodne ľutovať. Niekedy medicína jednoducho nestačí na to, aby ulavila telu od bolestí chrbtice, či žalúdočných problémov a o duši ani nevraviac. Osobné som vyskúšala u Lenky týždenne čistenia, skupinové čistenia a liečby na diaľku. Výsledok bol vždy rovnaký. Neskutočná ulava od bolesti, ktorá nasledujúcimi dňami silnela až sa bolesti postupne úplne vytratia, nasleduje vnútorný pokoj, nastane rovnováha v tele a človek sa cíti tak nabity pozitívnymi energiami, že sa potom snaží urobiť veselých a šťastných ľudí aj okolo seba. Leni, veľká vďaka aj za uzdravenie môjho psíka. Želám Ti veľa, veľa úspechov v tom čo robíš, lebo robíš to naozaj dobre. 

Lucia, Bratislava


Na Lenkinych terapiach som vzdy citila zvlastne emocie a energiu. Po kazde ked som potrebovala vyrovnat psychiku Lenka mi s tym pomohla a dokonca aj na dialku ma nabijala pozitivnou energiou. Pocas cistenia som citila zvlastne chvenie, zimomriavky a vzdy ma palili dlane. Odchadzala som ukludnena, vyrovnana a s pozitivnym pohladom do buducna. Uzasne Leni. Dakujem ze si mi pomohla.  

Patrik, Mladá Boleslav CZ                                                                                                                Léčby s Lenkou jsou úžasné. Prvního čištění jsem se zúčastnil před 3mi lety, kdy mi to kompletně změnilo život. Při každém čištění či společné očistné meditaci má člověk možnost vnímat přítomnost obrovské lásky a soucitu, která naplní každou buňku jeho těla. - Patrik F.

Marcela, Budmerice                                                                                                                      Najviac sa mi páčia skupinové liečby kde na čerpám silu mysle tela a ducha 

Zuzana, Martin


Nooo ani neviem kde začať , asi najlepšie v skratke ,,mne liečenia dali hlavne to že som sa naučila veriť v samu seba ,a naučila som sa počúvať svoje srdce môjho vnútorného guru pretože som čoraz viac prichádzala NATO že Lenka mi síce poslala energiu ktorú s samozrejme pociťovala a vždy pomohla samozrejme ,ale vždy len krátko lebo som prišla NATO že Lenka ma len naviedla na tú správnu cestu e keď človek energiu dostane musí aj sám preto niečo urobiť a to vedome na sebe , pracovať a chcieť sa zmeniť bez toho to nejde a čím viac sa človek dostáva do svojho vnútra tým viac je spojený so svojou dušou a tam nájde všetky odpovede čo sa sem prišiel učiť ,ako má žiť ,čo prišiel napraviť ,komu odpustiť ,a hlavne sebe láska je dolezita tak to všetko začína ,ale mne Lenka dala hlavne to ,že má naviedla na tú správnu cestu ,a naučila som sa prijímať svetlo ešte sa imna viac prehĺbila viera nie len v seba ale aj v Ježiša a nebáť sa toho skutočne ľúbiť ,otvoriť srdce a vedome nasledovať dušu ,pretože keď človek ide v súlade so svojou dušou vie že ide správne v úplnej prítomnosti a prepojenosti je život nádherný a naplnený a všetko sa dáva postupom času do poriadku či už rôzne choroby ale aj vzťahy,ľudia okolo nás proste všetko ,ďakujem ,Lenocka za správne nakopnutie  

Ingrid, Banská Bystrica
 

Lenka mi vstupila do mojho zivota pred dvoma rokmi a hned som vedela a citila, ze je to to prave. Skusila som uz rozne cesty, kurzy, cistenia, no k Lenke sa vraciam neustale a velmi ma to k nej taha. Lenka nie je len clovek s velkym srdcom, je to nadherna a laskava bytost. Bola som s nou v Brazilii(to by bolo na samostatnu carovnu kapitolu zvlast), absolvovala liecive meditacie, kurzy, cistenia a vdaka nej a entitam zazila nove a nepoznane. Nas mozog nevie ani opisat, co vsetko dokazeme precitit, a Lenka je nas sprievodca. Velmi mi pomohla, aj mojej rodine, ci uz na dialku alebo v jej samotnej pritomnosti(co je teda skutocne najviac). Vzdy si najde cas. Co je dolezite si uvedomit, Lenka urobi pre nas vsetko, ale dolezita je dalsia duchovna praca samich so sebou, pracovat na sebe, duchovne so rozvijat a rast. Kazdy, kto nevie kam sa pohnut, ako a co urobit, obratte sa na Lenocku, otvori vam oci, hlavu a hlavne srdce.
Lenka, som stastna, ze si vstupila do mojho zivota(nahody neexistuju), si pre mna ZAZRAK, stelesnenie LASKY, a SVETLA a dakujem za vsetko, co si priniesla do mojho zivota a osvetlila cestu. Tesim sa na nase dalsie púte.
Mam Ta velmi rada Lenocka nasa. Ingus 

Evka, Galanta

Ked som sa dostale k Lenke myslela som si ze som v pohode len ze vyskusam jej liecenie ... no ked som knej prisla a zacali sme sa rozpravat a terapia nastupila som pochopila ze vela veci nemam spracovanych ...po terapiach ktore som absolvovala som precitila energie ktore ma teda riadne precistili ..teraz viem ako ma to zmenilo .som vdacna ze sme sa stretli ze mi je vzdy napomocna..

Iveta, Hradec Králové CZ

S léčbou Lenky jsem se poprvé osobně setkala na začátku prosince 2019, kdy přijela k nám do Čech. Byla jsem v té době po těžší operaci a na léčbu jsem se moc těšila. Byl to úžasný týden plný klidu a duševního souznění tolik potřebné pro léčbu mého těla. Týden po léčbě jsem šla na pooperační kontrolu k panu doktorovi a ten si pochvaloval, jak se to hezky vyhojilo a že jsme konečně ze všeho venku. Léčba je plná osobních vjemů na duši i na těle, nedá se to slovy popsat, to kouzlo se musí zažít! Leni, velmi ti děkuji za velkou pomoc a moc se těším na příští setkání.

Júlia, Bratislava 

 K Lenke som sa dostala cez mojich známych. Mám obrovské šťastie, zdravie mi slúži. Aj napriek tomu, že som nemala žiadne zdravotné ťažkosti, rozhodla som sa vyskúšať energetické liečenie. Po zážitkoch, ktoré som o Lenke počula, bola zvedavosť silná  Lenka je veľmi srdečná a trpezlivá, ochotná pomôcť a vysvetliť.Žijeme dnes vo veľmi rýchlej dobe a často zabúdame na to najdôležitejšie - naslúchať vlastnému JA. Vďaka Lenke sa mi rozšírili obzory v duchovnej sfére a začala som sa zaujímať viac. Absolvovala som kurz a pravidelne sa zúčastňujem skupinových terapií.

Môj postoj k životu, ľuďom a situáciám sa mení - som šťastnejšia a cítim vnútorný pokoj. Len ak je naše duševné zdravie v poriadku, udržíme si aj zdravie fyzické.