Budúci predpokladaný termín cesty sa plánuje na marec alebo apríl 2020

Niekoľkokrát do roka organizujem skupinové liečebné pobyty do Casa de Dom Inacio v Abadiânia v Brazílii. Prihlásiť sa môže úplne každý, kto potrebuje akýkoľvek druh pomoci . Fyzické uzdravenie , psychické uzdravenie , spirituálny rast, uzdravenie duše , vyčistenie všetkých oblastí života , zlepšenie financíí a všetko to, o čo tam požiadate .Váš dobrý úmysel Vám pomôže zrýchliť vaše želanie . 

Pobyty v Brazílii trvajú buď 2 alebo 3 týždne. Záleží od skupiny ľudí, ako sa dohodneme . V stredisku využijeme viacero možností liečebných metód. Liečebné meditácie , spirituálne operácie , zázračné vodopády ,kryštálové postele. Zariadim a doprevádzam každého na všetky liečby . Počas pobytu sa učíme ako sa stať lepším a vedomejším človekom a kazdý účastník má v cene sprievodcovského poplatku aj kurz , v ktorom sa naučí, ako sa sám liečiť a čistiť. 

Viac informácií o liečbach v Brazílii poskytnem pri osobnom stretnutí . 


Všetky liečby v Casa Dom Inácio vykonáva Boh prostredníctom bytostí svetla. Žiadna fyzická osoba, teda ani John of God nelieči ľudí. Slúži tam ako prostredník, ktorý určuje možnosti liečob. Je to silné parapsycho médium, to znamená, že jeho telo môžu bytosti využiť a prevteliť sa. Momentálne sa John of God nenachádza v Case, pretože ako iní známi liečitelia, je po dlhé roky prenasledovaný rôznymi organizáciami, ktoré chcú zrušiť jeho pôsobenie, keďže sa tam liečia skutočné príčiny našich ochorení. Podarilo sa im to a vytvorili proti nemu škandál a zatvorili ho. Všetci veríme, že sa všetko objasní a bude voľný. Na sile a intenzite liečob to neubralo, práve naopak. Bytosti svetla pracujú intenzívne každý deň na každom človeku, ktorý príde do Casy, všetká pomoc ide zo svetla, od nášho stvoriteľa. Energie sú tam nádherné. 


Cestovné a daľšie náklady

Čo sa týka nákladov na cestu, ja sa postarám o zabezpečenie úplne všetkého. Nájdem vhodnú letenku , podľa požiadaviek , aby sme boli všetci spokojní . Letenky sú rôzne,dá sa kúpiť letenka s jedným prestupom,alebo s dvomi. Cena je rôzna od 700 - 1200 e . Vačšinou sa zmestíme do sumy 1000e a vyberám najrýchlejšiu cestu .  Na letisku nás bude čakať veľký transfer, naložíme kufre a ideme ešte autom cca 1,5 hod. do Abadianie . 

Ubytovanie + transfer z letiska ,plná penzia -raňajky - obedy - večere vychádza na cca 600 eur / záleží od kurzu . 

Poplatok sprievodcovi je 500 e , v cene je zahrnutý aj  kurz Quantum of Love . 

Všetky Liečby a meditácie v Case sú ZADARMO . Platia sa iba kryštálové postele a to vyjde zhruba na 60 e za dva týždne, je to nepovinné, ale bola by veľká škoda nevyužiť tak silnú liečbu, keď už je človek tam. 

Vreckové si každý uváži sám, dajú sa tam kúpiť liečivé kamene, organizujem s ľuďmi aj výlety ,navrhujem tých 200 - 300 eur , kto si nechce nič kupovať, nemusí toľko minúť. 

Celkové náklady na cestu so všetkým vychdádzajú okolo 2000 e . 


                                     FOTOGALERIE