Každá choroba nám ukazuje náš vnútorný nesúlad. Choroba nás chce priviesť k zmene životného štýlu, ku zmene poznania a práci na sebe, aby sme žili kvalitnejší život. Každá choroba vzniká na energetickej úrovni. Sme bytosti svetla. My nie sme telo, čo má ducha, ale duch čo má telo. Naša duša - naše vnútro je to hlavné, o čo by sme sa mali starať. Sme ľudia. Prišli sme sa sem učiť žiť. 

Podstata energetickej liečby 

Okrem nášho fyzického tela, ktoré všetci vidíme, máme aj energetické telá, ktoré väčšina z nás nevidí a nevníma. U každého z nás jedného dňa nastane čas, kedy to pochopíme a začneme sa skutočne zaujímať o našu duchovnú podstatu. Máme emocionálne telo, máme mentálne telo a máme duchovné telá. Naše myšlienky, naše emócie, naše výčitky, naše presvedčenia, vzorce, návyky, naše detstvo a výchova, všetko to, čo nemáme spracované, čo nemáme odpustené sa nám ukladá práve do týchto tiel. Cez naše energetické centrá - čakry, prijímame energiu. Čakry sú prepojené na orgány fyzického tela a keď nastane energetický problém, odzrkadlí sa to v našom tele. Nech sú to akékoľvek choroby, vždy majú duchovnú príčinu, staré nezabudnuté krivdy, hnevy, závisť, neodpustenie, smútok, negatívne myšlienky a tak ďalej.... Ak sa chceme uzdraviť, musíme odstrániť alebo zmeniť našu príčinu, tým pádom poučiť sa z minulosti a zmeniť sa. Vyčistiť sa od starých, ťažkých a mŕtvych energií, vyčistiť myseľ, podporiť fyzické telo pohybom a stravou. Ak nastane táto kombinácia, uzdravenie nastane dokonca veľmi rýchlo.

Pre koho je liečba vhodná?

Energetická liečba je vhodná pre každého. Nezáleží či máš fyzické alebo psychické choroby, bloky, strachy alebo sa chceš duchovne posunúť, vyrásť, pochopiť rôzne veci, napredovať. Ak sa vyčistia bloky na tvojej ceste, tvoj život začne mať nový smer. Tvoja prosperita a finančná hojnosť sa môže zlepšiť, zlepší sa tvoje vnímanie sveta, naučíš sa, ako sa stať pokojnejší človekom a zvládať stresové situácie a množstvo ďalších výhod. Energetická liečba je krásny zážitok, pri ktorom ležíš so zatvorenými očami, počúvaš nádhernú hudbu a užívaš si energie, ktoré na tebe pracujú. Po každej liečbe sa okamžite cítiš uvoľnený, oveľa ľahší a to je len začiatok procesu. Energetické liečby sa vykonávajú na akúkoľvek tému.

Môžete vyskúšať jednu liečbu, kedykoľvek to pocítite alebo si vyberiete hĺbkovu liečbu, pri ktorej sa už rieši celá téma, napríklad zdravie. Pri hĺbkovej téme zdravie riešime všetky orgány, psychiku, bloky, minulosť, vzorce, vnútorné dieťa a množstvo ďalších vecí. Hĺbková očista je vhodná pre každého od 18 rokov.


Energetická liečba detí

Čo sa týka liečby detí, je to veľmi individuálne, ale najdôležitejšie pre choré deti je dať do poriadku rodičov, hlavne matky. Keď sa vyčistí a uzdraví matka, jej morfogenetické pole bude ovplyvňovať stav dieťaťa.

Sme bytosti svetla. Som tu pre Vás, aby som Vám pomohla spojiť sa s vlastným vnútorným svetlom, aby som Vám ukázala smer a otvorila dvere. Nie som žiadna liečiteľka, som len prostredník, pretože jediný, kto lieči je Boh, náš stvoriteľ.

S obrovskou vďakou a láskou píšem tieto slová a teším sa na každého z Vás, s ktorým budeme mať tú česť sa stretnúť osobne a popracovať na sebe. S láskou Lenka :-) 

Priebeh energetickej liečby

Ako prebieha energetická liečba? Liečba sa skladá z dvoch častí. Klient si určí svoj zámer, teda požiada o to, čo si želá. Napríklad ak má klient nemocnou pečen, dohodneme sa na hĺbkovej očiste pečene.

Každá hĺbková očista pozostáva z 5tich po sebe idúcich liečob. Nie každá musí byť osobne, minimálne 2x osobne, ostatné sa dá dohodnúť na diaľku. Každý podľa možností. Každý deň pracujeme a čistíme jeho zablokované energie, transformujeme jeho hnev, smútok, krivdy, minulosť a všetko to, čo oslabilo jeho pečeň a spôsobilo nesúlady. Vkladám do jeho tiel aj svetelné frekvencie, pretože každý orgán má svoju frekvenciu, všetko má svoju frekvenciu, ďalej vibrácie a rôzne druhy energií. Samotná liečba trvá približne 30 minút, nasleduje konzultácia o tom, čo sme robili, ako to napreduje, čo treba robiť a hlavne výučba potrebná pre život. Celkovo je to okolo tej hodiny. Je veľmi dôležité naučiť sa trénovať svoju myseľ a udržať si vnútorný pokoj na duši. Práve touto kombináciou môžeme skutočne začať žiť nový, kvalitnejší život.

Pri všetkom mi pomáhajú aj liečivé bytosti svetla, ktorí s čistou láskou a svetlom presvietia naše tmavé miesta. Vďaka Bohu za všetko.
Po každej liečbe môže klient normálne fungovať. Ak je klient veľmi ťažko chorý, odporúča sa počas hĺbkovej transformácie čo najviac oddychovať.

Pri každej či už jednotlivej alebo hĺbkovej liečbe je potrebné priniesť si biele tričko. O ostatné sa už postarám ja s mojím nebeským tímom :-)