Hĺbková skupinová transformácia

3x za rok robím na Slovensku a v Čechách hĺbkovú očistnú skupinovú transformáciu. Je to prekrásna akcia plná lásky a pomoci. Akcia je vhodná pre všetkých aj pre detičky. 

Je to veľmi silná liečba s veľmi silnými a láskavými energiami. Za pomoci liečivej energie liečime dušu, naše starosti, liečime orgány, čistíme myseľ a zbavujeme sa všetkého starého, škodlivého. Na každej takejto akcií, ktorú vediem sa snažím dostať do každého človeka, pomôcť mu otvoriť svoje srdce a nechať pustiť zo seba všetko to, čo je už nepotrebné. Bytosti svetla, ktorých počet je vždy veľký na každej takejto akcii pomáhajú ľuďom vo všetkom. Či sa to týka liečby, alebo vzťahov, financií, zmyslu života. 

Starať sa o svoje vnútro je veľmi dôležité. Práve na takejto akcii sa sila násobí a je úžasné, že môžeme využiť takýto deň na zmenu nášho života. 

Akcia začína vždy o 10.00 a končí o 14.00. Na každú hĺbkovu očistu je potrebné prísť v bledom alebo bielom oblečení. Tričko aj nohavice a nechať sa unášať krásnou hudbou, milým liečivým slovom a užívať si tie prekrásne energie, ktoré pracujú s každým, kto príde. Počas celej akcie každý sedí na stoličke a cez prestávky sa spolu rozprávame a vymieňame pocity. 

Po skončení akcie každý odchádza s pocitom ľahkosti na duši, s láskou v srdci a teší sa na všetko, čo príde.

                                                                 FOTOGALERIE